DOMOV BANLIST FÓRUM TEAM VIP VÝHODY Prihlásiť sa
FREEPLAY.sk - Herný portál
Názov servera: IP Servera: Mapa: Hráči:
FreePlay.sk | Only Dust2 #1
de_dust2 0/32
FreePlay.sk | JailBreak #1
jb_oasis_prefinal 0/30
FreePlay.sk | Trouble in Town #1
cs_havana 0/25
FREEPLAY.sk | PRIVATE #2
world 0/10
FREEPLAY.sk | Survival
world 0/100
FreePlay.sk | TeamSpeak3
teamspeak 1/32
Spustene servery: 6
Pripojených hráčov: 1
Maximálny počet hráčov: 229
Novinky
Minecraft server Zobrazení­: 228 Komentárov: 0
Prečítať celú novinku
Dnes oficiálne otvárame hernu sekciu minecraft. Preto si veľmi pozorne prečítajte túto novinku. Nezabudnite sa vyjadriť do komentára, či sa vám novinka páčila, alebo nie.


Dnes oficiálne spúšťame minecraft sekciu. Samozrejme teraz, len ako beta verziu. V prvom rade by sme chceli poukázať na to, že hľadáme schopných ľudí na tvorenie máp atrakcií na našej sieti serverov. Preto ak ste kreatívny, nápaditý a máte dostatok času neváhajte si podať žiadosť o práva alebo žiadosť o buildera. Predtým ako si požiadate si prečítajte vzor k danej žiadosti.System a servery
Rozhodli sme sa že pre vás pripravíme viac serverov na jednom serveri (BungeeCord). Asi sa pýtate ako to je možne, alebo ako to bude fungovať. Preto vám to vysvetlím.

LOBY Server:
Hráči po vloženi našej ip adresy do hry sa pripoja na server, kde sa nedá nič stavať ani zabíjať, proste nedá sa tam robiť nič. Tento server slúži, len ta to aby sa tam hráč pripojil a zaregistroval. Následne po registrácií uvidí niekoľko teleportov, cez ktoré sa prepojí na svoj najobľúbenejší server.
IP Servera: mc.freeplay.sk:25565

Survival Po pripojení na server si zarezervujete rezidenciu, alebo nejaký admin vám to spraví. Následne musíte ťažiť veci a získavať a vytvárať rôzne veci. Na tomto servery budú aj nejaké malé vip výhody, ale je to beta verzia servera preto sa môže stať, že sa server ešte niekoľko krát reštartuje, vypne alebo spadne. Budeme sa samozrejme snažiť aby sa tak nestalo.

Na ostatných serveroch v danej sieti pracujeme. Aby ste mali predstavu aké budú tu je zoznam. Lobby #1, Lobby #2, Survival, SurvivalGames, Skyblock, PVP, MiniGames, RolePlay, Creative a desiaty server bude prekvapenie.Veríme, že sme vás touto novinkou veľmi potešili a pridáte sa k nám do tímu. Pri nesplnení vekovej podmienky, ak daná osoba bude šikovná udelíme výnimku! Veľa skvelých herných úspechov praje tím freeplay!
Komentáre
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Facebook
Kto je Online
Legenda uživateľa:
Majiteľ portálu, Vedenie portálu, Správca portálu, Hlavny Admin, Server Admin, Admin CS 1.6, VIP, RO-BOT, Užívateľ Hlavny Cheathunter, Cheathunter

Gradox Offline
bronislavswattOffline
Led ZeppelinOffline
darknes yes ...Offline
Tomix42 Offline
KuroiHikariOffline
Smajlik Offline
fr0stOffline
GamerXOffline
vezen cislo 52Offline
FolleyOffline
PaulieOffline
ZekyOffline
BaByBooS Offline
SWK_W1NT3RISOffline

Registrovaní užívatelia: 321
Najnovší užívateľ: Magical
Prihlásených: 0
Dôležité odkazy
powen.hys.cz Ikon YT Kuky YT Attack YT nonsteam.cz serverbook.cz