DOMOV BANLIST FÓRUM SERVERY TEAM VIP VÝHODY Prihlásiť sa
FREEPLAY.sk - Herný portál
Čítať tému

Freeplay.sk » Counter Strike 1.6 » Žiadosť o práva
 Vytlačiť tému
[Z] Žiadost o práva JB-
Spaiko
Podmínky
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Nepůsobit na jiných portálech v jakýchkoli pozicích. (mapper, admin, akademik atd.) - Už nepôsobím

2. Minimální věk: 15+ - 16

3. Pokud nemáte na serveru nahraných minimálně 20 hodin, není třeba si žádat! Mám nahraných vyše 27 hodín

4. Nemít aktivní ban na serveru, na který si žádáte práva - Nemám aktuálne ban , ale včera som mal ban za lezenie do txt , začo sa chcem ospravedlniť . A ban som dostal ešte za poškodzovanie serveru , čo už je vybavené .

5. Mít aktivované VIP výhody navždy. - Mám aktivované vip navždy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Nickname : Spaiko

2. Věk : 16 rokov

3. SteamID : STEAM_0:1:104795187

4. Odkaz na HLSTATS : https://www.freeplay.sk/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=88

5. Nějaké bany/prohřešky na serveru: Bohužial ano , a chcel by som sa ospravedlniť

6. Nahrané hodiny na daném serveru kde žádáš o práva?: 27+ hodín

7. Vlastníš originální hru?: Áno , vlastním

8. Jaké máš zkušenosti s adminováním? (amx,adminmenu atd.): Na 3 serveroch som ból už admin , takže nejaká tá skusenosť tam je ...

9. Napiš nám něco o sobě : Zdravím Wink . Volám sa Daniel , a pochádzam zo Slovenska (Mesto nebudem písať , ale niektorý o tom vedia). Vo volnom čase teraz moc vecí netrávim , kedže nemôžme chodiť ani von skrz COVID-19 . Mám rád horskú cyklistiku , motorky . Zaoberám sa gastronómiou , a tento rok pôjdem na strednú školu z odborom Hotelová akadémia . Mám rád aj hranie na PC , rád si zahrám CS 1.6 , CS:GO , Tomb Raider , GTA 5 , Garrys mod , Team Fortess 2 , Minecraft . Vo volnom čase hrám aj na PSku . Snažím sa byt ohladuplní ku všetkým , a hlavne priatelský . Rád hrávam s kamarátmi kompety v hre CS:GO .

10. Mám/Nemám zakúpené VIP navždy. Áno , mám

Pripomienka : Mal som nahlasovať hráčov tu na web , nenahlasoval som , ale volal som niekoľko krát na server adminov Smile

Ďakujem za každú pozitívnu , ale aj negatívnu reakciu , a prajem príjemny večer,deň

RumcajZzz
ZAMIETAM

Viac tu https://www.freeplay.sk/forum/viewthr...ead_id=135

Prejdite na fórum:
Dôležité odkazy
powen.hys.cz nonsteam.cz serverbook.cz