DOMOV BANLIST FÓRUM SERVERY TEAM VIP VÝHODY Prihlásiť sa
FREEPLAY.sk - Herný portál
Čítať tému

Freeplay.sk » Counter Strike 1.6 » Žiadosť o práva
 Vytlačiť tému
[Z] Žiadosť o admin práva na/JB1
Darkness
1.Nickname: Darkness
2.Vek16
3.STEAMID: STEAM_0:1:190612226
4. Odkaz na HLSTATS https://www.freeplay.sk/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=138
5.Nějaké bany/prohřešky na serveru: Áno mal som 2 bany k ct.
6.Nahrané hodiny na daném serveru kde žádáš o práva?: Podľa HLSTATS je 0d 22:45:49h.
7. Vlastníš originální hru? Áno vlastním
8.Jaké máš zkušenosti s adminováním? No tak bol som viac krát adminom na iných portáloch.
9.Napiš nám něco o sobě : Volám sa Adrian. Mám 16 rokov. Moje záluby sú hranie počítačových hier, chodienie s kamarátmy von.
10.Mám/Nemám zakúpené VIP navždy. Áno mám zakúpene VIP výhody navždy.

Za každé dobre ale aj zlé ohlasy budem rád. Smile

ViceroY
Žádost odbytá a vůbec nevypadá tak, jak by měla vypadat.

Takže ty mi tu hezky vypíšeš dosti krásné menší slohovky ( odpovědi ) na otázky, které ti zde položím a dle toho usoudíme, zda tě vůbec pustit k pohovoru.

Za co máš ty 2 bany k CT, popř. co si z těch banů bereš za ponaučení?

Jaké máš konkrétně zkušenosti s adminováním, komunikací s hráčmi atd..?

Proč se chceš zde stát administrátorem?

Rozepiš se více o sobě. Co např. hraješ za hry? Co máš rád, popř. nemáš rád atd..

VᛁⅭɆℝØY

Darkness
Takže 2 bany k CT mám preto pretože prvý krát som dal prvú reakciu na skok a traja mi skočili a nedal som im ani nevýhodu/kill a preto som dostal ban k ct.Ten druhý ban som mal za to pretože terrorista mal awp a potom to vyhodil a ja som mu dal nevýhodu ale som na to zabudol a dostal som ban k ct na 2 hodiny beriem si ponaučenie od týchto dvoch banoch to že si budem dávať viacej pozor na hru, aby som nezabúdal a aby sa to už viacej neopakovalo.

S adminovaním mám skúsenosti také že viem komunikovať s hráčmi ako si hovoril, viem sa s nimi dohodnúť na podmienku/výnimku.

Chcem sa stať adminom preto lebo chcem pomáhať hráčom čo robia zle a opravovať ich. Práve keď sú teraz tie prázdniny/riaditeľské voľno tak som na jb hrozne aktívny.

Hrám hry ako sú napríkald: League of legends, Counter-Strike 1.6,Counter strike Global Offenzive, Minecraft,Deceit. Mám rád keď môžem hrať hry s kamarátmi. Ďalej mám rád keď sa môžem hrať so psami ktorých mám na záhrade napríklad im dávať povely, keď môžem byť doma a nemusím nič robiť. Nemám rád keď každé ráno musím vstávať do školy, písať domáce úlohy, keď ma niekto provokuje.

ViceroY
Každý administrátor mi dá referenci na daného žadatele do SZ zde na webu.

V řešení...

LOCK
VᛁⅭɆℝØY

RumcajZzz
Hráč sa nehodí na post admina.

Na serveri sa nevieš chovať púšťaš nám tam hádky tvojich rodičov.
Moja myšlienka je taká že tvoja žiadosť je len ohľadne práv lebo keď 1 krát došiel na server už hneď si hovoril že si požiadaš a písali mi to hráči či do sz alebo na ts3.
Nenahlásil si ani 1 hráča.

ZAMIETAM

LOCK
.Jou, keď ma druhí nenávidia brácho to ma teší
keď sa moje meno vo vaších papuľách denne rieši...

Prejdite na fórum:
Dôležité odkazy
powen.hys.cz nonsteam.cz serverbook.cz